Krediidiajalugu

Iga krediidiskoor võib olla mõne sõrme pikkune, mis selgitab uut krediidivõimet. Nad töötavad finantsasutustes, et sobitada krediidiskoori ja alustada, võivad teil olla kvalifitseeritud rahastamise või krediitkaardi saamiseks. Peate hoidma krediidireitingut kõrgel ja hakkama seda usaldusväärselt haldama.

laenu võtmine

Krediidi aluseks on see artikkel krediidifailis, mida säilitatakse vaheaegade järel kolme peamise maksuettevõtte juures: Equifax, Experian ja Start TransUnion. Krediidiajalugu võib olla dokument, mis sisaldab mis tahes küsitavat arengut, kontojääke ja sotsiaaldokumente, nagu isiklikud pankrotiavaldused.

Krediidiajalugu ütleb, et finantsasutus on tõenäoliselt kõige tõhusam viis, mida kasutate, kui teil on vaja puudujääk õigeaegselt tagasi maksta. Selle arvutamiseks kasutatakse poodiumit nimega FICO, mida kasutatakse parimate pankade puhul sada protsenti.

Krediidiaste on erinevate majandusfraaside stiilide arvestamine, nagu laenuvõimalused, kontrolllaenud, professionaalsed finantslaenud, aga ka muud tüüpi krediiti andmine ja seadistamise alustamine. Krediit mõjutab intressimäära, mida peate maksma järgmistel pausidel ja võib mõjutada uue pilgu eest tasumist.

Tavaliselt võib krediit olla vahemikus 500, kui soovite, kuni 850. Suurenenud laenu peetakse paremaks ja krediidiajaloo leevendamine on tavaliselt riskantsem.

Iga krediit arvutatakse fiskaalteabe hindamisel ja alustatakse algoritmide seeria abil, mis on loodud uute skooride määramiseks. Kõige populaarsemate hindamisvormide hulka kuuluvad FICO ja VantageScore’i seadmed.

Siin lihtsalt arvutatakse tulemused läbi, võttes arvesse arendusnõuet, tähtaegu, krediidikulu ja alustamist täiesti uue majandusega. Igasugune rahaline kasutamine on veel üks aspekt, mis viitab teie kasutatavale saadaolevale eelarveosale. Mis ei kasuta voogu, on eriti oluline arvestada krediidiajalugu.

Võite oma krediiti parandada, kui maksate mõne aja pärast rahaliste kontode seadistamise pakun laenu eraisikule eest kahju. Samuti saate vältida täiesti uute aruannete koostamist või isegi oluliste maksusummade kohest otsimist, mis võib teie kvaliteeti halvendada. Lisaks on kõige parem, kui jätate oma rahalise jaotuse alles, see parandab ka kvaliteeti.

Võlgade ja fondide protsent

Kui esitate avalduse edusammude saamiseks, on pangad teie raha ja raha osas, et aidata neil näha, kas olete ka uus kandidaat, et tagada mõõdetud raha, mida otsite. Madal DTI tähendab, et saate tasuda majandusarvete eest ja alustada nende hooldust üle tunni, kuna kõrge DTI näitab, et surve tõttu laenatud on kontrollimatu.

Uue DTI arvutamiseks liigutage kõik oma asjakohased finantsarved (nagu märgitud) ja alustage idee eraldamist tuludest. See näitab rahasummat, mille loote varem tollimaksu ja muid mahaarvamisi.

Enamik finantseerimisasutusi on huvitatud eelseisvast DTI-st absoluutselt mitte varem mainitud 28% üldisest õigeaegsest kasumist. Sisaldab rendihindu (näiteks rent, tulumaks ja stardikindlus), kuid ei sisalda täiendavaid arveid nagu kiibid, voolu ja ravi alustamine.

Kui DTI lõpeb l%, on teil probleeme esmakordsete krediitide või võib-olla kaardi piiramisega ja teil on raskusi olemasoleva hea terminoloogiaga. See selgitab, miks can’azines soovitas teil hakata oma majanduse piires hüvitisi teenima ja teil oleks parim viis oma raha suurendamiseks.

Uued viisid oma DTI-de suurendamiseks, kasutades paremat tööd, kasutades tahket karjääri ja proovides kombineerida. Allpool toodud tehnikad võivad vähendada teie täielikke eelarvearveid ja pakkuda teile suuremat eelarvesuutlikkust, et omandada suur ellujäämisstipendium ja vältida mitmesuguste muude kaotuste tekkimist.

Lisaks järgmistele strateegiatele saate otsustada ka uute kahjumite vähendamise või madalama hinnaga raha kogumise jahtimise üle, mis annab suurema hea sõna. Siiski veenduge, et töötate finantsettevõttega, kes suudab teid protsessis juhendada ja kellel on erapooletud juhised.

Finantsasutused vahelduvad teie võla ja sularaha suhtega, kui otsite uut krediidiajalugu ja alustavad reitingut, mis üllatab teie edusamme. Kuna see on vaid osa elementidest, mida tavapank saab vaadata pärast seda, kui ta valib, kas anda kellelegi märku laenu võtmisest, on see suur üksikisik.

Iga DTI alla 36% on tuntud kui austusväärne ja võib aidata muuta finantsasutused ebatõenäolisemaks, kui teil on vaja töökohta vähendada. Iga DTI üle 36% punkti ka teil on ülejääk fiskaal raha eest ja see võib põhjustada kalduvus oma krediiti maksmata jätta.Siiski nimetatakse iga alla l% DTI-d lisatasu tasemeks ja see peaks aitama teil saada rahalist laenu suure terminoloogia järgi.

Tööajalugu

Heaks ametiks võib olla hulk töid, mille olete oma igapäevaelus kokku hoidnud, näiteks lahendused ja algatustöö tiitlid kõigile. Eeldatakse, et ettevõtte tööandjad peavad seda teavet üksikisiku palkamisel aru saama, kuna see võib aidata neil hinnata teie projekti mõtet ja alustada strateegiaid.

Tavaliselt küsivad ettevõtted neid pabereid päringumeetodil. Lisaks on see standard, mille juurde te tagasi pöördute.

Tavaliselt on see väärtuslik meile kõigile, kes taotleme töötusvõitu, kuna see annab neile põhjaliku põhjuse, miks nad on möödunud päevadega säästnud. Oluline on see, et nad oleksid täpsed koolituse kuupäevad ja seega nende dokumendid, nagu iga seda tüüpi kallutamist kasutav eelarvamus on paljude aastate jooksul tõesti kõrge hinnaga, kui neil puudub soovitud töökoht.

Küsitluse arendamine on karm karjäär, et üles ehitada, kuid sellega tegelemine pole võimatu. Tööpaberite, näiteks sfääriliste ringmaksudokumentide leidmiseks ja taastamiseks on palju võimalusi, olenemata sellest, kas teie riigi töötuametisse või sotsiaalkaitseametisse või mitte, või isegi pöördudes varasemate organisatsioonide poole.

Alternatiivne lahendus oleks pidada arvutis arvestust oma veski edenemise kohta, viivad läbi paljud eksperdid. See on väärtuslik vahend ümmarguse töö leidmiseks, mida vajaduse korral jätkatakse taastamisega.

Arvestades, et töö edenemise faktide tavaliselt meenutamine võib olla keeruline, võite vaadata nende ressursside põhjal, sest vanamoodsad mustandid teie käest jõuavad tagasi või kaitsevad isegi kirjavahetust või koopiaid maksude kaudu, kui soovite mälestust käivitada. Tõepoolest, ajakavasid on palju raskem meeles pidada, seega veenduge, et teete nende kohta pakutud kirje.

Järgmine asi on jõuda iga juhini, kelle olete kõigis töötamise ajaloos loetletud, taotledes siin oma endisi domeeninimesid ja alguskindlustusi ning ka teie karjääri kuupäevi. See on ka tundidepikkune ja väsitav protseduur, kuid see võib tuua teile hulgaliselt võimsaid paberitööd, mida eelseisvate kasutuste puhul kasutatakse.

Praegu on meil enamikus nõuete piirmääras üldiselt seadusandlus, mida traditsioonilised ettevõtted võivad ettevõtetega jagada seisukohti karjääritegemiste osas, mistõttu on vaja just siinkohal regulatsioon üle vaadata, luues töölepingu hea ajaloo. See tagab, et te ei riku mingil juhul uusi õigusakte ja alustamine võimaldab teil hoida eemale halvast reaktsioonist läbi voliniku.

Kaasvõlgnik

Iga ärilaenuvõtja on teine, kes annab teile õiguse mis tahes ettemaksele. Teie tarbijatähtaeg võib olla kodufinantseerimislaenu voodipesu sees ja teie essees olev lause maja kohta ning tema või võib-olla teie endine sularaha, optsioonid, krediit ja algatatud kahju vaadatakse iga kord, kui krediidi registreerite.

Uus abikaasa, sugulane või ehk härra võib olla ettevõtte laenuvõtja nii resident kui ka mitteresident.Teie majas ja ka muus elukohas, kuhu see ettemakse sobib, elaks suurepärane residendist korporatsioon-võlgnik koos madala üürnikuga firma-inimene, kes praegu elab teie kodus, kuid lõpeb hüpoteegiga.

Kui ostate oma ettevõtte-tarbija, veenduge, et nad on majanduslikult usaldusväärsed ja suudavad jätkata oma arengut. Vähenenud kulud või isegi maksejõuetuse sisemine edu kahjustab uut rahalist kvaliteeti ja hakkab mõjutama teie oskusi, kui soovite saada pikaajalisi rahalisi vahendeid, mis on hädavajalik, et ostate kellegi, kes alustab.

Samuti on oluline sõlmida täielikult siduv leping, milles kirjeldatakse üksikasjalikult iga koguja kohustusi, samuti seda, mis kõige rohkem kahjustab – lahkuminekuks saamise võimalusi. See aitab vältida arusaamatusi või kokkupõrkeid, mis võivad eluiga halvendada ja alustada toodangut, mida peetakse üheks neist, kes ei saa eellepinguga nõustuda.

Põhjus, miks keegi ettevõtetest laenuvõtjaid kuhjab, on see, et nad peavad tegema koostööd tüüpilise finantsmarssi saavutamiseks. See võib omada majapidamist, kasutades sidusettevõtet, laenu saamist maja parandamiseks või isegi raha konsolideerimiseks või abikaasaga ettevõtte asutamist.

Mis tahes ettevõtte laenuvõtja tutvustamine võib suurendada teie tõenäosust, et edasiminekuks võetakse tasu, ja vähendada teie raha ja sularaha osakaalu (DTI), mis on üks esemeid, mida finantsasutused kannavad pärast seda, kui avastate, kas soovite seda näidata või mitte. tarkvara. Ettevõte-tarbija aitab samuti üksikisikul saada suuremat edasiliikumist, näiteks paremaid ettemakseid ja rohkem kulusid.

Kuid äri-laenuvõtja kasutamine on ebaotstarbekas, eriti kui tarbija annab madala krediidiskoori ja madala finantskvaliteedi. Pangad toetuvad töö kontrollimisel kindlasti rohkem teie rahaliste skooride tüüpilistele näitajatele, seega võib ebapiisava ametikohaga ettevõtte-tarbija kaasamine teie heakskiidu saamise tõenäosust vähendada.